Váš nákupní košík je prázdný.

Všeobecné informace > řada - Výrobky - dílenský nábytek > Jak správně vybrat dílenský nábytek

Kontakty

Obchodní podmínky

IČO, DIČ, Banka

Výrobky - dílenský nábytek

Povrchová úprava

Změny

Popis a provedení

Jak správně vybrat dílenský nábytek


O nás

Certifikáty

Aktuální informace

Proč dílenský nábytek od nás?
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou dílenského nábytku již více než 20 let. Tyto zkušenosti nám umožňují nabídnout Vám ty nejkvalitnější výrobky, které beze zbytku splní Vaše nároky a očekávání. Kvalitní a správně vybraný dílenský nábytek je jedním z předpokladů dobré organizace práce jak ve velkých výrobních podnicích, tak i v malých a domácích dílnách.


Jak správně vybrat dílenský nábytek?
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Mohlo by se na první pohled zdát, že dílenský nábytek je jen okrajovým segmentem vybavení dílen a provozů. Avšak tomu tak zdaleka není. Stačí si jen vzpomenout na mládí většiny mužů, na jejich nejoblíbenější hračky a zjistíme, že každý je alespoň z malé části kutil. To ale není jen tak a bez alespoň částečné organizace to prostě nejde.
A právě zde přichází na řadu správně vybavená dílna, kterou ale nedělá pouze dobře zvolené nářadí, ale i dílenský nábytek, jehož správný výběr může ušetřit spoustu času jak při profesionální práci, ale i třeba z domácích povinností dokáže udělat zábavu.
Při výběru dílenského nábytku se musíte obecně řídit jinými pravidly, než při nákupu sedací soupravy nebo jiného domácího nábytku. Připravili jsme pro Vás proto několik užitečných tipů, jak správně vybrat dílenský nábytek tak, aby přesně vyhovoval Vašim potřebám a představám.


Nábytek kupujete „na míru“ pro sebe a přizpůsobte tomu svůj výběr
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Jedná se o velice jednoduchou radu, od které by se měl každý odrazit, a přece není tak samozřejmá. Před samotným nákupem si dobře promyslete, kdo bude dílenský nábytek nejvíce využívat. Pokud v dílně bude pouze jeden kutil, je situace poměrně jednoduchá, problém může nastat při využívání pracoviště více uživateli, kdy při výběru budete muset zkombinovat více hledisek.
Nezapomeňte si také nábytek pečlivě prozkoumat a zjistit si o něm více informací před samotnou koupí, abyste přesně věděli co kupujete. Z nábytku, který bude práci znesnadňovat nebo dokonce znepříjemňovat nebudou mít radost jak samotní pracovníci, tak ani jejich nadřízení.


Nezapomeňte na bezpečnostní předpisy
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Vždy kupujte pouze takový nábytek, který bezezbytku splňuje všechny bezpečnostní předpisy. Zvláštní pozornost věnujte výběru nábytku při práci s nebezpečnými látkami a chemikáliemi, jako jsou benzín, barvy, laky nebo ředidla, které je nutné skladovat podle bezpečnostních předpisů. V prvé řadě ochráníte sebe a své pracovníky před nebezpečími, které se v dílně vyskytují a v druhé řadě si můžete ušetřit mnoho starostí pro případ, že by se vám v dílně stala jakákoliv předvídatelná situace. Nedodržení předpisů může totiž ve svém důsledku vést ke značným nepříjemnostem ze strany úřadů či jiných orgánů.


Dbejte na správné a přehledné uspořádání nábytku
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Tato rada je určena především profesionálům, kterým umožní lépe zvládnout veškeré aspekty jejich práce. Pro správné zvládnutí všech úkonů, jak výrobních, tak i těch úřednických, je vhodné mít vyčleněné správné místo, které bude dostatečně vhodné. Volbu nábytku proto neuspěchejte a nezapomeňte předem dobře promyslet, kam vše v dílně umístíte. V případě zájmu Vám jsme samozřejmě ochotni s těmito záležitostmi pomoci.


Volba materiálu
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Naše produkty jsou vyráběny pouze z kvalitní materiálů od prověřených dodavatelů. V naprosté většině se jedná o ocelový plech o min. tl. 0,8 – 2 mm a ocelové profily. Samozřejmostí je použití kvalitních pracovních desek, které jsou vyráběny z bukových spárovek. V ostatních případech je možné dle dohody použít požadované materiály (lamino desky, kuchyňské desky, atd.).
Všechny výrobky jsou lakovány práškovými vypalovacími barvami (komaxit) v naší vlastní lakovně. I proto lze barevné provedení lze různě kombinovat dle požadavku zákazníka.


Za kvalitu se platí
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Nic není zadarmo a pokud se rozhodnete pro opravdu kvalitní dílnu, je třeba počítat i s tím, že to možná nebude ta zcela nejlevnější varianta, která je na trhu. V rámci úspory lze samozřejmě nakoupit nábytek od neosvědčeného výrobce, ale časem sami poznáte, že pokud chcete kvalitní dílnu na dlouhou dobu, je lepší volit osvědčenou a zavedenou kvalitu.
Zpět